» Video

Video

Štúdiová nahrávka: Giulio Caccini, Ave Maria
hoboj: Zuzana Grejtáková, klavír: Júlia Grejtáková, link na stiahnutie TU.

Showreel z Vianočného koncertu Divadla Jána Palárika v Trnave, 21.12.2015, © AVart

Giulio Caccini – Ave Maria, arr. pre hoboj a harfu

Teaser na Vianočný koncert Divadla Jána Palárika v Trnave, © AVart

http://vkzg.sk/

Dialógy pre hoboj a harfu, 17. august 2014, Oravský hrad, spolupráca s Michalom Matejčíkom, www.michalmatejcik.com, koncert organizovaný spoločnosťou AdBird.sk, www.AdBird.sk
Video ©FOTO – VIDEO ATELIÉR SESTRENEK

Projekt ADAGIO | HUDBA V TEMPE 66 – 76 BPM je hodinovou dramaturgiou pre hoboj a klavír, predstavuje slávne „Adagio“ skladby, v súčasnosti realizovaný s klaviristkou Júliou Grejtákovou, www.juliagrejtakova.eu.

Koncert s Jířím Stivínom, Trnava

Krátke video z Vianočného koncertu Zuzany Grejtákovej a jej hostí, organizácia MaxGallery, www.maxgallery.sk, produkcia AVart, www.avart.sk

Vianočný koncert Zuzany Grejtákovej a jej hostí sa uskutočnil vo štvrtok 19. decembra 2013 o 19:00 hod. v Malej synagóge v Trnave. Na koncerte spolu so sólistkou, hobojistkou Zuzanou Grejtákovou vystúpili klaviristka Petra Timková, kontrabasistka Martina Timková a sopranistka Valéria Kašperová. Organizátorom koncertu bola spoločnosť MaxGallery Slovakia, www.maxgallery.sk, producentom koncertu bol Antonios Vlachou, www.avart.sk, audiovizuálne koncert zabezpečila spoločnosť Fashionsound, www.fashionsound.sk. Generálnym partnerom bola spoločnosť ESET, www.eset.com, hlavným partnerom koncertu NOKIA, www.nokia.com/sk-sk/ a hlavným mediálnym partnerom bol lifestylovo-technologický dvojmesačník TECHBOX, www.techbox.sk.

PARTNERI KONCERTU

Generálny partner: ESET, www.eset.com
Hlavný partner: NOKIA, www.nokia.sk

Koncert rovnako podporili:
Mesto Trnava, www.trnava.sk
FOXON, s.r.o., www.foxon.sk
PROPER Facility SK, s.r.o., www.properfacility.sk
VELDAN, s.r.o., vydavateľ odborných magazínov ProgressLetter a PrintProgress, www.veldan.sk
Quesadilla & wok, www.facebook.com/Quesadillawok

Hlavným mediálnym partnerom bol lifestylovo-technologický dvojmesačník TECHBOX, www.techbox.sk.

Mediálnymi partnermi koncertu boli internetový portál TRNAVA-LIVE, www.trnava-live.sk, manažérsky časopis pre podnikateľov, marketingových profesionálov, Marcom a PR pracovníkov či manažérov ProgressLetter, www.progressletter.sk a občianske združenie Publikum, oz.publikum.sk, ktoré je vedúcim nezávislým kultúrnym operátorom v meste Trnava a organizátorom podujatí akými sú NOCvKINE, Improliga, PechaKucha Night či na vzdelávanie orientovaný multimediálny festival Frejm.

 

 

Copyright © 2019 - Zuzana Grejtáková, DiS.art Všetky práva vyhradené | Spracované v redakčnom systéme WordPress. Up