» STUDIO ADAGIO

STUDIO ADAGIO

STUDIO ADAGIO

logo studio adagio

STUDIO ADAGIO | Cesta k hudbe 

STUDIO ADAGIO je súkromný projekt vzdelávania v oblasti hudobného umenia prevádzkovaný v centre Trnavy a fungujúci od roku 2012. Jeho cieľom a filozofiou je individuálnym prístupom rozvíjať v deťoch, ale aj v dospelých lásku k hudbe a viesť ich tak k cieľavedomej práci a uspokojeniu v naplnení hudobných ambícií. Aktuálne informácie nájdete aj na FB stránke TU.

SLUŽBY

STUDIO ADAGIO  ponúka vyučovanie v nasledovných odboroch:

  • hra na zobcovej flaute (sopránovej, altovej)
  • hra na klavíri
  • základy hry na hoboji
  • hudobná teória a dejiny hudby
  • základy hry na ukulele

VYUČOVANIE

Výučba sa s prihliadnutím na filozofiu projektu realizuje po individuálnom dohovore so záujemcom o štúdium formou dvoch základných cyklov. Ich spoločným znakom je 60 minútové trvanie vyučovacej hodiny, ktoré môže byť v prípade žiakov v nižšom veku realizované aj za prítomnosti rodiča. Prvý cyklus obsahuje 4 vyučovacie hodiny mesačne, druhý 8 vyučovacích hodín mesačne.

Vyučovanie sa realizuje denne, spravidla v čase od 13:00 hod. do 18:00 hod., po dohode aj v doobedňajších hodinách. Viac informácií o obchodných podmienkach sa dočítate TU.

VYBAVENIE 

STUDIO ADAGIO je vybavené digitálnym klavírom zn. YAMAHA, model ARIUS YDP 181 s plne dynamickou 88 klávesovou mechanikou vhodné pre výučbu hry na klavíri pre začiatočníkov ako aj pre interpretáciu náročnejších hudobných diel pre pokročilých hráčov, pre hru na zobcovú flautu sa používajú nástroje zn. YAMAHA, model YRS 24B a rovnako je k dispozícii súprava hudobných nástrojov pre deti (tamburína, drevené paličky, zvonkohra, malý bubienok a ďalšie), ktoré sa používajú pre prvé zoznámenie sa žiakov s hudobnými a nehudobnými zvukmi.

KONTAKT

Záujemcovia o výučbu v STUDIO ADAGIO  môžu získať bližšie informácie emailom na zuzana@grejtakova.sk, telefonicky na čísle +421 911 139 323 alebo osobne v priestoroch STUDIO ADAGIO po telefonickom dohovore na adrese Jána Bottu 5944/2, 917 01 Trnava (Nukleón).

Copyright © 2019 - Zuzana Grejtáková, DiS.art Všetky práva vyhradené | Spracované v redakčnom systéme WordPress. Up